ONS TEAM

InBrussel vzw is gegroeid uit de AAZW InBrussel werking van INTEC,die de begeleiding van Brusselse werkzoekenden op zich nam.

Ondertussen heeft InBrussel vzw vijf projecten, die in goede banenworden geleid door een open en gedreven team dat zich inzet om dejuiste mensen op de juiste plaats te krijgen.

Onze jobcoaches zijn gespecialiseerd in het versterken vanprofessionele en sociale competenties en hechten veel belang aan een duidelijken haalbaar beroepsobjectief bij onze werkzoekenden. Onze jobhuntersondersteunen werkgevers bij hun zoektocht naar nieuwe en duurzamearbeidskrachten en geven advies omtrent de mogelijketewerkstellingsmaatregelen.

 

Ons team!

 

Artur Avdiev

Secretariaatsmedewerker

artur.avdiev@inbrussel.be

02/503.02.12

 

Hanne Carremans

Coördinator

hanne.carremans@inbrussel.be

   

Lise Kamers

Coördinator/Jobcoach

Project: 50+

lise.kamers@inbrussel.be

 

Mark De Clerck

Jobcoach

Project: 50+

mark.declerck@inbrussel.be

 

Eline De Pauw

Jobcoach

Project: 50+

eline.depauw@inbrussel.be

 

Katrien de Leeuw

Jobcoach

Project: AAZW

katrien.deleeuw@inbrussel.be

 

Samira Saouti

Jobcoach

Project: AAZW

Samira.saouti@inbrussel.be

 

Hafida Begdouri

Jobcoach

Project:Jobspot

hafida.begdouri@inbrussel.be

0498/11.09.52

 

Jamila Begdouri

Jobcoach

project: Plus!

jamila.begdouri@inbrussel.be

 

Soumaya El Houbba

Jobcoach

Project: Plus!

Soumaya.elhoubba@inbrussel.be

 

Joke Decleir

Jobcoach/ Trainer

Project: Orientatiemodule Administratief bediende

joke.decleir@inbrussel.be

 

Jacoba De Zwaef

Jobhunter

jacoba.dezwaef@inbrussel.be

0490/647790           

 

Feycal Addam

Jobhunter/ Compagnon

 Feycal.addam@inbrussel.be

0495/16.00.89

 

Marouan Bouit

Compagnon

marouan.bouit@inbrussel.be

0492/506262

 

Mohamad Sonallah

Procesanalist

mohamad.sonallah@inbrussel.be